Forum Finante Banci

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumul studentilor.


    Mail-ul si cei ce sterg tot ce conteaza de pe mail...

    Sondaj

    Sunteti de accord ca doar sefii de grupa sa aiba parola de la mail

    [ 1 ]
    Mail-ul si cei ce sterg tot ce conteaza de pe mail... I_vote_lcap17%Mail-ul si cei ce sterg tot ce conteaza de pe mail... I_vote_rcap [17%] 
    [ 4 ]
    Mail-ul si cei ce sterg tot ce conteaza de pe mail... I_vote_lcap67%Mail-ul si cei ce sterg tot ce conteaza de pe mail... I_vote_rcap [67%] 
    [ 1 ]
    Mail-ul si cei ce sterg tot ce conteaza de pe mail... I_vote_lcap16%Mail-ul si cei ce sterg tot ce conteaza de pe mail... I_vote_rcap [16%] 

    Total voturi: 6
    Admin
    Admin
    Admin


    Numarul mesajelor : 11
    Data de inscriere : 07/07/2009
    Varsta : 35

    Mail-ul si cei ce sterg tot ce conteaza de pe mail... Empty Mail-ul si cei ce sterg tot ce conteaza de pe mail...

    Mesaj  Admin Joi Iul 09, 2009 5:11 pm

    Am intrat de dimineata am descarcat notele de la evaluarea intreprinderii si le-am pus aici pe forum. Dupa 30 mins a intrat un coleg sa isi descarce si el lista cu notele... Surpriza... Subiectele erau sterse de pe mail... Propun ca parola de la mail sa fie schimbata de catre sefii de grupa si doar ei sa aiba acea parola iar ceea ce este pus pe mail ei sa transmita si la restul prin intermediul acestui forum deoarece aici informatia NU poate fi stearsa fara autorizarea mea.

    Este doar o propunere... Astept alte pareri...

      Data/ora curentă este: Mier Mai 08, 2024 10:14 am